Silivri'de 10 yeni konut projesi

Silivri'de 10 yeni konut projesi

İstanbul'un hemen yanı başında olmasına rağmen yıllarca 'İstanbul'un yazlığı' olarak varlığını sürdüren Silivri, şimdi yepyeni bir yerleşim merkezi olmaya hazırlanıyor

Saklıbağ

Öğülmüş İnşaat'ın Silivri Çantaköy'deki yeni projesi Saklıbağ'da iki ayrı tip 210 metrekarelik villa 325 bin lira ile 380 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. 450 dönümlük arsa üzerinde 61 müstakil villadan oluşacak olan Saklıbağ'da 10 bin dolar peşinatla alınabilen evler için vade farksız 5 yıl taksit imkanı tanınıyor. Villalar ayrıca İş Bankası ve Halkbank tarafından 120 aya kadar kredilendiriliyor. Sitenin iki yıl içinde tamamlanması planlanırken, peşin para ödeyerek villa alanların evleri 2 ay içinde teslim ediliyor.

Her villanın kendine ait 1.5 - 2 dönüm bağ alanı bulunan Saklıbağ'da ev sahiplerinin yetiştirecekleri üzümlerle kendi şaraplarını üretmeleri planlanıyor. Bu amaçla sitede bir de bağcılık ve şarapçılık kursu açacak olan Öğülmüş İnşaat, evlerin inşaatına başlamadan çok önce bağların dikimini tamamladı. Balıkçılık yapılabilecek büyük bir göletin hemen yanı başında yer alan Saklıbağ, en yakın plaja 9 kilometre mesafede bulunuyor. Sitede ayrıca 9 delikli golf sahası, atlı spor kulübü, açık ve kapalı yüzme havuzları, Fin hamamı, Türk hamamı, 500 kişilik amfi tiyatro ve açık hava sineması ile 180 yataklı otel de yapılacak.

Tel: 444 11 26

Esra Özsümer 18 Mayıs 2009

İlan Ara

Kategori
Durumu
il
bul  İlçe
Semt
Fiyat Aralığı
İlan No
Fotoğraflı
Ara

Kategori Bazlı Arama

Diğer Galeriler

Tüm galeriler :